O nas

Masz ochotę na wspaniały, przyjemny wieczór z różnorodnym, tradycyjnym, polskim jedzeniem w naszym pięknym lokalu? Usiądź na zewnątrz i rozkoszuj się słońcem z przyjaciółmi i rodziną w naszym przytulnym ogródku.

Autentyczna restauracja z kącikiem dla dzieci
Wybierz spośród zawrotnej liczby dań różnorodnej, tradycyjnej, polskiej kuchni i daj się urzec. Nawet najbardziej wymagający goście są zadowoleni z naszych lokalnych produktów i regionalnych produktów. Do naszych cenionych burgerów i ryb proponujemy alkoholowy napój i orzeźwiające piwo. Nasze rozmaite wyroby cukiernicze i orzeźwiające lody zachwycą Cię o każdej porze dnia lub jako deser. U nas czekają na Ciebie śniadanie, obiad albo kolacja i niezapomniane chwile. Oferujemy bezpłatną sieć Wi-Fi, żebyś mógł podczas pobytu u nas wygodnie korzystać z Internetu. Możesz spokojnie delektować się posiłkiem, wiedząc że Twoje pociechy z pewnością będą się dobrze bawiły w naszym kąciku dla dzieci. Dla palących przygotowaliśmy dodatkową strefę.

Dla Twojej wygody dostępną mamy również dostawę do domu
Twoje czworonogi są mile widziane! Planujesz odprężający wieczór? Po prostu dokonaj rezerwacji w naszej restauracji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 89 624 39 65. Możesz wygodnie płacić gotówką lub za pomocą karty MasterCard, karty VISA i płatności zbliżeniowej. Ciesz się posiłkami we własnym domu: chętnie dostarczymy Ci Twoje zamówienie lub zaproponujemy Ci usługę "na wynos". Oferujemy nadto usługi cateringowe – po prostu zapytaj! Prywatne uroczystości nie stanowią dla nas problemu – skontaktuj się z nami. Prywatne uroczystości, takie jak wesela, nie stanowią dla nas problemu! Masz już swoją koncepcję? – Wstąp do nas i zapytaj o możliwość jej realizacji. Czekamy na Ciebie codziennie.